CD


 • Malé kotě

  Dáda jako letitá semaforská souputnice a kamarádka pana Suchého nevydala snad jediné album, aby na něj nezařadila nějakou z jeho písní.

  Více

 • Školička s Dádou

  Zpívají Dáda Patrasová a Bambini di Praga, řídí bohumil Kulínský, autoři hudby a textu Zdeněk Barták, Jaroslav Uhlíř, Felix Slováček, Ivan Mládek, Ondřej Suchý, Zdeněk Svěrák, Eduard Krečmar, Michael Kocáb, Jiří Chalupa, Dáda Patrasová…

  Více

 • Vánoce s Dádou

  Zpívají Dagmar Patrasová, Bambini di Praga, Jessica a Natálka Kocábovy, Felix Slováček ml., hraje Orchestr Felixe Slováčka.

  Více

 • Od Andulky po Žížalu

  Album obsahuje 16 písniček, mezi kterými nechybí například Jahodová holčička, Jožin z Bažin, Od Andulky po žížalu. Obal CD obsahuje kompletní texty všech písní, na kterých se podílela taková jména jako J.Šlitr, J.Suchý, M.Schneider, J.Havel, F. Slováček, V.Koudelka, L.F. Hagen. Album má moderní sound a děti z něj budou nadšené.

  Více

 • Dáda čte Neználkovy příhody

  Více než 5 hodin pohádkového čtení! Dáda vypráví neuvěřitelné příběhy malého človíčka Neználka a jeho kamarádů malíčků z městečka Kvítečkov. Nové CD ve formátu MP3.

  Více

 • Dáda nej (Best of)

  CD NEJLEPŠÍ JE DÁDA obsahuje celkem 23 skladeb, mezi kterými nechybí Já už jdu, Královské reggae či Chytila jsem na pasece žížalu. Autorsky se na těchto skladbách podíleli Zdeněk Barták, Oldřich Suchý, Zdeněk Rytíř, F. R. Čech, Jiří Uhlíř, ale také Dáda Patrasová a Felix Slováček.

  Více

 • Dáda hitparáda

  CD - Dáda - Hitparáda se obsahem řadí k nejúspěšnějším Dádiným titulům. Jsou na ně totiž zařazeny coververze světových diskotékových megahitů, které doplňuje 5 původních písniček.

  Více

 • Minidisco Show

  Album „Mini Disco Show“ přináší vesele laděné diskotékové písničky zaměřené na dětské posluchače. Vedle původních titulů na albu najdete i několik velmi vydařených českých verzí aktuálních světových hitů.

  Více

 • Dáda - 21 písniček!

  Album je věnováno Hansi Christianu Andersenovi k jeho 200. výročí narození. Písničky byly inspirovány jeho nejslavnějšími pohádkami (Malá mořská víla, Pasáček vepřů, Ošklivé káčátko, Princezna na hrášku ad.).

  Více

 • Dáda - Sněhová královna

  Na dvojCD najdete pohádku a řadu písniček inspirovaných nestárnoucím příběhem H. CH. Andersena. Jako bonus byla přidána česká verze megahitu Asereje od Las Ketchup - "Jaro"!

  Více

 • Dáda - Kouzelná školka

  Prostřednictvím více než dvaceti skladeb posluchače provede třemi pomyslnými tématickými bloky - první vyplňují výhradně taneční, značně dynamické skladby, druhý zahrnuje písně, které svými melodiemi doslova pohladí po duši a závěrečný třetí blok se pak dá nejsnáze popsat snad jako soubor lehce poučných písniček. Ukázky naleznete v článku.

  Více

 • Pohádky a písničky s Dádou 1

  Klasické české pohádky v podání Dády. Ukázky naleznete v článku.

  Více

 • Pohádky a písničky s Dádou 2

  Také tentokrát zde najdete klasické české pohádky jako POPLETENÁ POHÁDKA, ZLATOVLÁSKA, O VELKÉ ŘEPĚ, BOUDA BUDKA, O HLOUPÉM HONZOVI, O SNĚHURCE a další... Ukázky naleznete v článku.

  Více

 • Z písničky do pohádky s Dádou

  Všechny pohádkové postavy vypráví a písničky zpívá Dáda Patrasová. Ukázky naleznete v článku.

  Více

 • Já s Dádou

  23 písniček DÁDY PATRASOVÉ, které provází naše nejmenší celým dnem. Na albu se autorsky podílely takové osobnosti jako Michael Kocáb, Felix Slováček, Ondřej Suchý a nově i Lou Fanánek Hagen. Nelze nezmínit vtipný obal, jehož součástí se může stát každé dítě, které bude chtít, a to jednoduchým trikem. Ukázky naleznete v článku.

  Více

Novinky na e-mail
Sdružení DÁDA DĚTEM
Sdružení DÁDA DĚTEM

Sdružení Dády Patrasové, která je také patronkou dětského domova Dagmar, si klade za cíl nezištně pomáhat dětem, které pomoc potřebují pro zlepšení kvality života.

Více informací