Představení je možné upravit v délce od 45 min po 1,5 hodiny (vč. přestávky) a přizpůsobit prostředí (interiér / exteriér).

Dáda hitparáda

Dáda Hitparáda

Pořad plný známých písniček v podání Dády. Ani v tomto představení nechybí tolik oblíbené tancování a zpívání s Dádou na jevišti.

 

JůliDáda show

JuliDáda show

Dáda před lety chytila na pasece žížalu. Žížala dostala jméno Julie a dodnes je Dáda s Julinkou nerozlučitelná dvojice, která vás bude provázet tímto dvouhodinovým představením. Představení plné písniček navštíví také kosáci Oskar a Klára a můžete se těšit na úžasné představení baletního souboru Dádadance. V druhé části si opět  děti zatančí s Dádou na podiu na takové malé diskotéce.
 

Karneval s Dádou

Karneval s Dádou

Velká příležitost pro děti v karnevalových maskách. Připravena je spousta písniček, tanečků, zábavy a také vyhlášení nejlepší masky a tanečníka celého zábavného pořadu. Vhodné do sálů – interiér.

 

MiniDisco Show

MiniDisco show

Minidisco show je 60timinutový program plný známých tanečních melodií, které Dáda přezpívala pro děti. Děti si mohou s Dádou zatancovat přímo na jevišti a tím získají pro ně neopakovatelný zážitek. Přijďte se podívat a uvidíte, že Dáda dokáže roztancovat nejen jeviště, ale i hlediště plné maminek a tatínků. Dádiny disko písničky určitě všichni dobře znáte z tanečních DVD a děti si tedy mohou, co se naučily, vyzkoušet přímo na jevišti.

Školička s Dádou

Školička s Dádou NOVÉ!

Dáda a její společníci jsou školou povinní! Přijďte si s nimi zařádit a užít si školní besídku!


 

Tancování s Dádou

Tancování s Dádou

Pořad se spoustou písniček, tancováním a starými známými společníky – žížalkou Jůlií a kosáky. Děti se v obou částech představení zapojí do tanečků, soutěží o krásné ceny a zpívání s Dádou.


 

Veselé vánoce s Dádou

Veselé Vánoce s Dádou

Romanticky laděné představení ve kterém zazní v podání Dády nejznámější vánoční koledy, které si děti mohou zazpívat s Dádou přímo na jevišti.