DVD


 • Golfová školička s Dádou

  Golfovou školičkou vás provede Dáda Patrasová. Dozvíte se základní pravidla golfu, etiketu a vybavení hráče. Seznámíte se s hřištěm a potěší vás Dádiny písničky.

  Více

 • Dáda disco hitparáda

  Dáda Hitparáda potěší nejen děti, ale i jejich maminky, tatínky, babičky i dědečky. Ti si rádi zavzpomínají na písničky, které znají z rádií a třeba si s dětmi i zatancují. A kdyby nevěděli jak, tak jim to Dáda na DVD předvede (podobně jako na DVD Disco Školka).

  Více

 • Baby klub Dáda

  Toto DVD je replikou veleúspěšného VHS z roku 2002. V nich Dáda, v kruhu svých dětských obdivovatelů, vypráví pohádky a zpívá písničky skladatelů Jaroslava Uhlíře, Michala Kocába, Ivana Mládka, Jiřího Šlitra a textařů Zdenka Svěráka, Jiřího a Ondřeje Suchého i písničky ze své vlastní tvorby. Královna koloběžka dětských srdcí zpívá písničky autorů zvučných jmen.

  Více

 • Dáda - Disko školka

  Dětmi milovaná Dáda připravila "velké taneční pro malé tanečníky". Sama je učí nové diskotékové tance na písničky z její nové desky MiniDiscoShow. Titul obsahuje sérii pódiově natočených "show" ke každé písničce, při nichž v různých kostýmech účinkuje spolu s Dádou dětský taneční soubor Valášek.

  Více

Novinky na e-mail
Sdružení DÁDA DĚTEM
Sdružení DÁDA DĚTEM

Sdružení Dády Patrasové, která je také patronkou dětského domova Dagmar, si klade za cíl nezištně pomáhat dětem, které pomoc potřebují pro zlepšení kvality života.

Více informací